Головна » 2017 » Лютий » 22 » Немає нашої вини в тім, що не всі прийшли з війни
Немає нашої вини в тім, що не всі прийшли з війни
[c]
15 лютого 2017 року , на Стрітення та на День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День виводу військ із Афганістану
відбулася тепла зустріч учнів 10 -11 класів із воїном – афганцем , Рахімовим Р.С. , який проживає у Лип’янці. . Молодший сержант проходив військову службу у Демократичній республіці Афганістан з 1983 по 1985 рік.
Чоловік цікаво і в доступній формі розповів, що афганська війна тривала з 25 грудня 1978 по 15 лютого 1989 роки. Серед військовослужбовців загинуло 2572 українці ( 17. 09 % усіх втрат).
Учні ставили запитання, які їх хвилювали, переглянули відео – фільм
« Афганское ухо», прослухали пісні , які люблять колишні воїни, які пройшли пекло війни .
У кінці заходу присутні зробили висновок про те, щоб такі сумні сторінки історії більше ніколи не повторювалися у житті нашого народу.
Категорія: Наші будні | Переглядів: 33 | Додав: saniaeok | Рейтинг: 0.0/0