П`ятниця, 26.04.2024, 13:13

Головна » 2020 » Березень » 2 » «Масляна, масляна , яка ти мала, - якби тебе сім неділь , а посту одна» або як Масляну у 2 класі святкували
В останні дні перед початком Великого посту українці традиційно відзначають одне з найвеселіших і "найсмачніших" народних свят – Масляну, яка символізує проводи зими та зустріч із весною За церковною традицією тиждень називається сирним або м’ясопусним — через набір страв, які прийнято готувати протягом цього періоду.
Дуже цікаво пройшов  виховний захід у 2 класі, який розпочався на подвірї школи. Зубенко Валерій Михайлович, учитель фізичної культури, провів цікаві рухливі забави . Діти заспівали пісню про кінець зими та початок весни та попрощалися із опудалом Зими .
Далі захід продовжила  класний керівник, Зубенко Галина Василівна, яка ознайомила дітей із звичаями та обрядами , які були характерні для кожного дня Масляного тижня. Діти  відгадували загадки, розгадували ребуси, анаграми, склали речення про Прощену неділю .
Головною  стравою цього дня стали  млинці зі сметаною. А яких тільки начинок для них не придумали вигадливі матусі: і з сиром та родзинками, і з м’ясом, і з яблуками та апельсинами, і з маком, із варенням. Діти також  мали змогу самостійно, приготувати тісто для млинців та власноруч іх випікати.
Подібні заходи, а їх у класного керівника  це вже не перший , дійсно готують дітей Нової української школи до самостійного життя.

Категорія: Наші будні | Переглядів: 406 | Додав: lupshkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »