Четвер, 25.04.2024, 19:59

Головна » 2016 » Листопад » 28 » Украіна. Свобода. Гідність.
Украіна. Свобода. Гідність.

Україна – це отча земля, рідний край, де ми народилися. Наша держава розташована в центрі Європи.Через усю її територію з півночі на південь протікає могутній Дніпро – одна з найбільших річок Європи. На його берегах  розкинувся красень - Київ – столиця нашої держави. З півдня Україну омивають моря – Чорне й Азовське. На заході здіймаються у небо вершини Карпат, а на півдні розкинулися Кримські гори. Густі ліси на півночі – це Полісся. А далі на південь природні пейзажі поступово змінюються, переходячи у вільні степи. Ось така дивовижна вона – наша ненька -  Україна!
     Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві  революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

13 листопада 2014 року Президент України Петро Олексійович Порошенко підписав указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Свободи й Гідності. Нам, молодому поколінню потрібно

«Украіна. Свобода. Гідність» - така тема літературно – музичної композиції, яку саме цього дня  організувала та провела Міщенко Вікторія Володимирівна, заступник директора з виховної роботи,  для учнів 5 та 10 класів . Учні дізналися хронологію подій на Майдані, від початку і  до сьогодні, переглянули цікаві відеоролики, згадали колишніх учнів нашої школи, воїнів АТО та хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих за ці кілька років.

У кінці заходу прозвучала думка , що саме нам, молодому поколінню, потрібно робити все можливе для процвітання нашої Батьківщини – перлини – України.

Категорія: Наші будні | Переглядів: 430 | Додав: sasha_ramm | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »