Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 4 » Тиждень безпеки дорожнього руху
18:21
Тиждень безпеки дорожнього руху

Незнання, необдуманість, недисциплінованість залишаються постійними причинами трагічних випадків на дорогах. Тому одним із напрямків у попередженні ДТП є удосконалення профілактичної та освітньої діяльності у сфері безпеки дорожнього руху.

«Руху правила єдині – поважати їх повинні» - під таким гаслом пройшов у нашому навчальному закладі Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого класними керівниками 1-11 класів, учителем основ здоров’я Шпак Ю.П., вихователем ГПД Грінь Н.В. проведено бесіди та вікторину «Знавці правил дорожнього руху» для учнів, колективний діалог з розглядом поведінки пішоходів у надзвичайних ситуаціях  на дорогах. Учні 1-5 класів мали можливість переглянути мультфільми , а  учні 6-11 класів – відеоролики щодо вивчення правил дорожнього руху.

Діти  брали активну участь у заходах. Найкращих знавців правил вуличного  руху було нагороджено дипломами на загальношкільній лінійці.

З метою привернення уваги батьків до профілактики ДТП за участю дітей, класними керівниками 1-11 класів було поширено пам’ятку серед дорослих, адже саме батьки повинні бути прикладом  для своїх дітей, яких завжди будуть вабити дороги. Навряд чи заборонами вдасться застерегти їх від лиха, тому дорослі повинні навчити їх розуміти небезпеку та оминати її.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Наші будні | Переглядів: 50 | Додав: sasha_ramm | Рейтинг: 0.0/0
Форма входу
Друзі сайту