Головна » 2017 » Травень » 10 » Свято зі сльозами на очах
Свято зі сльозами на очах

Страшна й кривава була Друга світова війна – найжорстокіша з війн в усій історії людства. Втягнувши у свій кривавий вир майже всі народи світу, вона принесла на нашу землю страшні руїни, знищила неоціненні скарби, які людство накопичувало багато століть.
9 травня – День Перемоги – свято світле й сумне водночас. З одного боку, Наша армія здобула перемогу, звільнила країну дорогою ціною – мільйонами життів, річками сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у день 9 травня – найменше, що ми можемо зробити.
Учнівський та педагогічний колективи нашої школи приєдналися до заходів із вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом.
Молодші учні підготували тематичний монтаж, а старшокласники взяли участь у вахті памʼяті біля Меморіалу Слави.
Категорія: Наші будні | Переглядів: 46 | Додав: vpudlo | Рейтинг: 0.0/0