Головна » 2018 » Лютий » 5 » Станція призначення - життя
Станція призначення - життя

30 січні Шпак Ю.П. , практичний психолог, провела для учнів 10 та 11 класів відкриту виховну годину : « Торгівля людьми – проблеми сьогодення» , на якій вона познайомила старшокласників із тим, що торгівля людьми – це тіньовий бізнес. Комусь по - справжньому щастить. Але величезна кількість українських емігрантів потрапляють у тенета кримінальних або окремих осіб і стають жертвами справжньої работоргівлі. Так, з різних джерел відомо, що близько 40 тисяч українських жінок потрапили шляхом насильства або обману в нелегальну секс -індустрію. Про те, яка кількість людей каторжно працює наймитами на важких роботах, скільки було продано на органи, скільком довелося примусово стати сурогатними матерями, сказати неможливо.
У кінці заходу діти переглянули документальний фільм « Станція призначення – життя»
Категорія: Наші будні | Переглядів: 5 | Додав: vpudlo | Рейтинг: 0.0/0