Головна » 2016 » Листопад » 1 » Поїздка до Дніпра
Поїздка до Дніпра

Подорожі завжди ваблять нас своєю невідомістю. Вихованці «Краєзнавчого гуртка» Лип’янської ЗОШ І-ІІІ ст. завжди з великою цікавість мандрують чарівними куточками рідної України. 25.10.2016 учні середніх та старших класів разом з учителями Мірошниченко О.І. та Борисюк Т.П. здійснили захоплюючу екскурсію до неповторного міста Дніпра. Неймовірно вразили своєю красою чарівні схили Дніпра на Монастирському острові, багато цікавої та пізнавальної інформації дізналися діти в історичному музеї, Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені О.М. Макарова. Учні відвідали діораму «Битва за Дніпро», захоплюючою була екскурсія на телецентр та прогулянка неповторними куточками Шевченківського парку.

Категорія: Наші будні | Переглядів: 77 | Додав: sasha_ramm | Рейтинг: 5.0/1