Головна » 2012 » Жовтень » 23 » Нас кличуть незвідані далі
Нас кличуть незвідані далі

« Лінь, тугу відганяйте. Мандруйте! Рідний край пізнавайте! Під таким девізом пройшов 27 вересня 2012 року День туризму, на який з великим нетерпінням чекали школярі. Хто такий турист? Чарівні ведучі,  Маша Свінціцька та Валя Тимченко,  повідомили всім присутнім на заході, що турист – це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі, для якої понад усе рідний край, своя земля. Школярам цікаво було дізнатися, що Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю  Всесвітньої туристської організації  в 1979 році в іспанському місті Торремоліно.

Потім дві команди « Соса – cola» та « Міцні горішки» оголосили назви своїх команд та девізи й почали змагатися.  А переможці  28 вересня взяли участь у ІІ відкритих змаганнях учнівської молоді з техніки пішохідного туризму на першість Попівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Карлівського району Полтавської області « Золота осінь» з метою подальшої популяризації пішохідного туризму, як ефективного засобу виховання гармонійної особистості, сприяння формуванню здорового способу життя молоді на території зони відпочинку у Красноперівському лісі « Крива», де зайняли шосте місце.

Категорія: Наші будні | Переглядів: 275 | Додав: sasha_ramm | Рейтинг: 0.0/0