Головна » 2014 » Березень » 14 » На крилах пісень
На крилах пісень

Здавна так вже повелося, що учні нашої школи -  активні учасники художньої самодіяльності при Лип’янському сільському Будинку культури. Жодне зі свят  не проходить без чарівних ведучих Ємельянової Катерини з 9 класу та десятикласника Сотничка Олександра. А 8 Березня, в Міжнародний жіночий день, Рахімова Валерія з 10 класу подарувала всіх присутнім у залі пісню «Дівчина-весна», адже жінка й весна – ці поняття нероздільні.               Шестикласниця Аня Грінь привітала піснею «Мама моей мамы» наших рідних та турботливих бабусь. А пісні про найдорожчих,  найкращих - мам у виконанні восьмикласниці Ірини Корнійчук та Валентини Каленіченко  з 10 класу не залишили  нікого з присутніх байдужими, а особливо жіночу половину зали.

Категорія: Наші будні | Переглядів: 210 | Додав: sasha_ramm | Рейтинг: 0.0/0