П`ятниця, 19.04.2024, 10:53

Головна » 2018 » Січень » 14 » КВН – це завжди свято, веселий настрій та море сміху
КВН – це завжди свято, веселий настрій та море сміху

У кінці грудня на вечорі для старшокласників лунав щирий та гучний сміх. Цього дня відбувся конкурс шкільних команд КВН . У конкурсі взяли участь чотири команди: «Фулхауз» ( учні 8 класу ), «Розуму нема ( 9 класу), «Слалом» (10 класу), «Стайл» (11класу). Як відомо, усі школярі залюбки беруть участь у різних вікторинах, змагаються у конкурсах, грають у КВК. Більшість із нас у дорослому житті згадує якраз ті яскраві моменти шкільних буднів, які пов’язані з підготовкою, безпосередньо грою та перемогою в тих чи інших конкурсах. І мало хто пригадає дванадцятку (чи п’ятірку) на семестровій контрольній, навіть якщо вона була єдиною на клас. Тож зрозуміло, чому таким важливим був цей турнір для дітей, які впродовж останнього місяця «розривалися» між навчанням, гуртками та репетиціями.
Школярі подарували глядачам декілька годин якісного гумору; своїми жартами команди викликали сміх та шалені овації. Хтось ділився «найгарячішими» новинами з життя школи, хтось жартував про спорт або просто про друзів. Але всі без винятку вражали публіку жартами, імпровізацією, костюмами, піснями та вмінням дотепно говорити про буденні речі. Діти переконували, що потрібно посміхатися і ніколи не здаватися, заряджали оптимізмом та вірою у власні сили.
За результатами гри перемогла команда « Фулхауз» , 2 місце посіла команда «Стайл», третє — команда «Розуму нема». Усі команди отримали грамоти.
Після закінчення турніру у залі ще довго було гамірно: фото на згадку, обговорення гри, обурення з приводу власних оцінок (а як же без цього). Але гра - свято відбулася. Такі заходи дуже потрібні нашій школі, нашим дітям. Оптимізм, позитивний настрій, добрий гумор, творчість — це не всі складові гри. КВН дисциплінує, вчить розподіляти свій час та правильно розставляти пріоритети. Тож подяка командам за цікаву гру, глядачам – за увагу, а журі – за нелегку працю.

Категорія: Наші будні | Переглядів: 412 | Додав: vpudlo | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »