Головна » 2015 » Квітень » 8 » Конкурс "Найкращий клас року"
Конкурс "Найкращий клас року"

Наш клас і дружній, і прудкий,

І настрій жвавий – не сумний.

Ми друзі всі — і хоч біда!

Підтримку маємо щодня.

Так – це ми! Учні 8 класу Лип’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В нашому колективі 6 хлопців і 6 дівчат. Хоч нас і небагато, але кожен з нас особистість і не від’ємна частина класу. Всі ми дуже різні: хтось співає, хтось танцює, хтось малює, а хтось займається спортом. Але жвавий і веселий настрій об’єднує нас в дружній колектив. І мабуть, наш клас можна назвати сім’єю. Тому що, з кожним роком навчання, ми все чіткіше розуміємо, що дуже близькі і рідні.  Доля для кожного приготувала різні стежки, але все рівно ми залишимося друзями на все життя!

А зараз, щоб було що пригадати, ми ведемо активну діяльність у школі. Учні з нашого класу є членами учнівського шкільного самоврядування.  Ми приймаємо участь  у шкільних конкурсах. Є головними вболівальниками КВК та активними учасниками. Створюємо екологічні та здоров’язберігаючі проекти. І в цілому ведемо насичене життя!!!

Категорія: Наші будні | Переглядів: 353 | Додав: sasha_ramm | Рейтинг: 0.0/0