Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Листопад » 13 » Конференція командирів волонтерських загонів
11:35
Конференція командирів волонтерських загонів

     Милосердним  повинен бути не тільки той, кому довелося зазнати скрути. Милосердя до ближнього, до матері, до дитини, до знайомих людей ніколи не повинно згаснути і затьмаритися. Будучи складовою частиною виховання в цілому, волонтерська діяльність впливає не тільки на свідомість, але і на відповідну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності відкрити душу на зустріч тим, хто потребує допомоги, теплого слова, співчуття, розуміння.

      4 листопада на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості була проведена конференція командирів волонтерських загонів. Нашу школу представляла учениця 10 класу Кривенко Наталія. 

     Робота нашого загону тісно  пов’язана з загальношкільними напрямками виховання: морально-етичним та  національно-патріотичним, екологічним.

     Важливо зазначити, що волонтерство розуміється різними людьми по-різному. Проте, незважаючи на широку розмаїтість розуміння  волонтерський рух — це доброчинна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбуткової діяльності, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 60 | Додав: sasha_ramm | Рейтинг: 0.0/0
Форма входу
Друзі сайту