Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Лютий » 22 » «Чому кохання – вічна таїна»
13:51
«Чому кохання – вічна таїна»

Кохання справді має незбагненну силу. Справжнє кохання стає легендою, живе в памʼяті сущих, у піснях, у серцях хлопців і дівчат, які плекають мрію про таке ж високе й чисте почуття як у Ромео і Джульєтти.
Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається особливо, майже по всьому світу 14 лютого і зветься День Святого Валентина.
Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. І саме тому учні 9 класи разом із педагогом – організатором провели інтелектуальне, розважальне шоу «Хто зверху?». Учасниками гри були учні 8-11 класів по одному представнику від класу з числа хлопців та дівчат. Гра складалася з 5 раундів та фінального змагання між командами.
Гра розпочалася з конкурсного питання, а далі закрутилося: «Склади слово», «Вгадай мелодію», «Хто я», «Жінка чи чоловік», та інтелектуальний конкурс. Загалом гра була цікавою і пройшла весело. Хлопці та дівчата отримали задоволення. Цього разу перемогли дівчата, але хлопці їм також не поступалися під час гри.
Наступного дня після гри всі жваво ділилися враженнями від побаченого, а учасники – від самого дійства. Тож гра «Хто зверху» вдалася, отже буде проходити в школі і надалі.
Великий російський письменник Л.Толстой казав, що людину можна оцінювати дробом, знаменник якого становить те хороше, що вона думає про себе сама, а чисельник — те хороше, що про цю людину думають інші. Бажаємо усім, щоб щастя додавалося, а горе віднімалося, щоб достаток множився, а любов ділилась.
Категорія: Наші будні | Переглядів: 88 | Додав: saniaeok | Рейтинг: 0.0/0
Форма входу
Друзі сайту