Середа, 24.04.2024, 04:08

Головна » 2018 » Січень » 15

"Давати благо не сподіваючись на вдячність - це добро."В початкових класах нашої школи Дні добродійності , встановлені з метою затвердження принципів гуманізму і милосердя , сприяння розвитку добродійної діяльності і підтримку ініціативи суспільних організацій.І знову перманентна добродійна акція "Я простягаю руку допомоги"- вкотре поспішила на допомогу нужденному.Адже найкращі якості людської добродійності , повинні підкріплюватися конкретними прикладами.
Категорія: Наші будні | Переглядів: 440 | Додав: shejkoviktorija | Дата: 15.01.2018

Представлена триденна творча програма , у якій відбулося
повноцінне занурення дітей у світ казки, звичайно немислиме без вчителів та тісної співпраці з організаторами дитячого дозвілля. Тож , вперед - шановні колеги , до здійснення дитячих мрій, через втілення креативних ідей.

Категорія: Наші будні | Переглядів: 547 | Додав: shejkoviktorija | Дата: 15.01.2018

29.12.17. відбулося свято представлене артистами Полтавського лялькового театру . Які змусили присутніх насолоджуватися високою майстерністю свого колективу.Дітлахи не тільки з захватом спостерігали за грою артистів , а й самі стали активними учасниками казкових перетворень.

Категорія: Наші будні | Переглядів: 415 | Додав: shejkoviktorija | Дата: 15.01.2018

Не проходять повз питання святкування важливих дитячих свят наші постійні спонсори ТОВ АПК"Докучаєвські чорноземи". Здивувати дітей - ось найголовніший критерій благодійного фонду "Добробут" на чолі Н.Г.Гуріною.Новорічне свято цього року не є вийнятком. Для дітей було організовано частування смаколиками,розважальна програма аніматорів, та........шоу і свято перетворилося у мандрівку по країні "Мрійляндії".

Категорія: Наші будні | Переглядів: 421 | Додав: shejkoviktorija | Дата: 15.01.2018

Ми любимо творити, особливо для дітей.Тому до кожного свята вчителі початківці підходять з великою відповідальністю. Цьогорічне свято знову буяло яскравістю образів , костюмів, художніх номерів. Ціла майстерня по створенню хорошого настрою і позитиву на чолі з кл.керівниками: Н.В.Грінь, В.С.Шейко, С.О.Оданець,Г.В.Зубенко працювала у початковій школі напередодні новорічних свят.Старалися всі - вчителі, батьки,діти- бо розуміли - що дитяче свято- справа не буденна.

"Гуманна педагогіка сприймає дитину такою, якою вона є , погоджується з її природою .Вона бачить у дитині її космічність і веде , готує її до служіння людсву протягом усього життя"-Ш.Амонашвілі.
Вчителі початкових класів Г.В.Зубенко ,С.О.Оданець,В.С.Шей- ко , стали учасниками обласних читань з гуманної педагогіки , що відбулися на базі Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка.
Змістовні виступи науковців С.Л. Крука, Г.Ф.Москаленка , П.А.Стегнія , методистів КМНМЦ - І.О.Олійник, А.С.Яковенко та професійні майстер-класи учителів , що є співробітниками ЛГП - вкотре довели , що формування ціннісних орієнтирів учнів на сучасному уроці , можливе лише на основі принципів , що спо- відує гуманна педагогіка.
Категорія: Наші будні | Переглядів: 449 | Додав: shejkoviktorija | Дата: 15.01.2018

22 січня – знаменна подія в історії нашої країни. Саме 99 років тому на Софійському майдані в Києві було проголошено об′єднання УНР та ЗУНР в одну державу. З метою виховання національної самосвідомості сьогодні в нашій школі організовано та проведено ряд заходів:
-книжкова виставка «День соборності»;
-випуск стіннівок і малюнків «Україна – єдина!»;
-урочиста лінійка «На шляху до єднання»;
-в 1 – 11 класах відбулися виховні години «Єднання заради незалежності».

Категорія: Наші будні | Переглядів: 393 | Додав: saniaeok | Дата: 15.01.2018

«  Січень 2018  »