Головна » 2014 » Вересень » 18 » 1 вересня настало знов за парти , до книжок
1 вересня настало знов за парти , до книжок

Цьогорічне свято 1 вересня як ніколи було просякнуте духом патріотизму. Його можна було прогледіти всюди: і у вишиванка учнів школи, вишитих гладдю та хрестиком у традиційних чорно – червоних чи синьо – блакитних тонах, чи з яскравими маками та волошками – все це не просто данина моді , а патріотизм.. Навіть першовересневі букети першокласників із синіх та жовтих хризантем.

Першою на святі з’являється Наталія Кривенко, учениця 8 класу, перевтілившись в образ  неньки – України, а за нею виходить Наталія Грінь, вихователь групи продовженого дня, із пісню « Україна вишивана» та хореографічною композицією. Далі привітання ведучих, директора школи, гостей свята. А насамкінець випускники, взявши першокласників за руки, повели їх до класу, а потім всі учні відправилися на перший у цьому навчальному році урок.

Хай же буде мирним рік, це нині головне!

Категорія: Наші будні | Переглядів: 212 | Додав: sasha_ramm | Рейтинг: 0.0/0